Apie Flyboard.lt

 
Viskas prasidėjo 2011 metais, kuomet vandens sporto entuziastas, daugkartinis pasaulio vandens motociklų sporto čempionas iš Marselio (Prancūzija) Franky Zapata sukonstravo reaktyvinę vandens skraidyklę – „Flyboard‘ą. 
 
Mes buvome ko gero pirmieji Lietuvoje, 2012 metų pradžioje atvežę Flyboard ir kartu su savo partneriais, įspūdžio dovanų platintoju GERA DOVANA  pradėję teikti nuomos paslaugas. Flyboard'as yra inovatyvi vandens sporto bei laisvalaikio pramoga. Tereikia įsispirti į specialią avalynę, ant kurios padų pritvirtinti galingi vandens pūstuvai. Juos  vandeniu maitina 215+ AG vandens motociklo variklis – būtent ši vandens srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia žmogų į orą. Atlikti manevrus ore, ant vandens ir po vandeniu galima balansuojant svoriu. Į orą žmogų kelia vandens srautai. Vanduo stora, prie vandens motociklo prijungta žarna siurbiamas iš telkinio, ant kurio asmuo pramogauja, ir iššvirkščiamas su didele jėga atgal į ežerą. „Flyboard“ reaktyvine skraidykle galima nerti į vandenį ir išnerti net į 15-20 metrų aukštį!
 
Per pastaruosius kelis metus Franky Zapata ne tik stipriai ištobulino savo kūrinį, bet ir sukūrė kitus virš vandens skrendančius įtaisus: Hoverboard'ą, Jetpack'ą, bei naujausią, 2018 metais pristatytą Flyride'ą.
 
Nuo 2018-ųjų, kompanijos įkūrėjas koncentruojasi išimtinai į ore skraidančių, asmeninių orlaivių Flyboard AIR koncepcijos  vystymą.
 
Siūlome išbandyti  nepamirštamas skrydžio akimirkas su Flyboard!
 
Tiekiame visą Flyboard įrangą, nuo varžtelio iki pilno komplekto.
 
Plačiau tel. 8698 22810

Flyboard pristatymo Lietuvoje 2012 m. akimirkos

2012 metų rugpjūčio mėn. „Vilniaus vandens motociklų klubas“ ir „Gera dovana“ Trakuose, Margio ežere pirmieji Lietuvoje žiniasklaidai oficialiai pristatė naujieną-skrydžius virš vandens Flyboard‘u. Kiekvienas galėjo išbandyti šią pramogą ir pasijusti Žmogumi-raketa.

Kelios renginio akimirkos čia:
 

Vytautas Kernagis jaunesnysis ryžosi išmėginti reaktyvinę vandens skraidyklę ir tapo „žmogumi-raketa“

Vytautas KernagisPirmadienio vakarą prie Margio ežero būrėsi ekstremalių ir netradicinių pramogų mėgėjai, susidomėję Lietuvos naujove, reaktyvine vandens skraidykle. Į smalsuolių gretas įsiliejo ir šokių projekto „Šok su manimi“ veidai bei kiti garsūs žmonės.

Vienu pirmųjų vakaro svečių tapo jėgas ant parketo bandysiantis krepšininkas Matas Niparavičius su partnere Igne Rėklaityte. Netrukus prie jų prisijungė šokėjas Marius Gaižauskas. Pasmalsauti nutarė ir velionio dainininko Vytauto Kernagio sūnus Vytautas Kernagis jaunesnysis, drauge atsigabenęs ne tik žmoną ir sūnų Nojų, bet ir sesers Eglės Kernagytės, kuri pati negalėjo dalyvauti renginyje, sūnų Vėją. Kiek pavėlavusi į renginį atkeliavo „Šok su manimi“ projekte dalyvaujanti Veronika Gordijevskaja.

„Virsti reaktyvine žuvimi“ panoro ne vienas garsesnis žmogus – persirengti vandens kostiumus suskubo ne tik V.Kernagis, bet ir M.Niparavičius ir M.Gaižauskas. Tiesa, drąsuoliams teko palūkėti, kol galės įvaldyti vandenlentės ir vandens slidžių mišiniu vadinamą skraidyklę. Dėl techninių kliūčių bandomieji garsenybių plaukimai nusikėlė į dar vėlesnį vakarą. „Jėga, kur kas lengviau, nei atrodo. Labai patiko“, – vos išlipęs iš vandens Žmonės.lt sakė pirmasis iš žymių žmonių skraidyklę išmėginęs V.Kernagis jaunesnysis. Jį nuo kranto palaikė žmona Rima ir sūnus Nojus. „Vytautas nedaro neapgalvotų dalykų. Ir pati norėčiau pamėginti, bet man šiandien šaltoka“, – stebėdama vyrą vandenyje sakė R.Kernagienė.

Vytautas tikino nesąs vandens sporto aistruolis. „Nesu entuziastas, tiesiog panorau išmėginti šią pramogą. Esu bandęs tik slides žiemą, net ant snieglentės nesu stovėjęs. Pamenu, tik jaunystėje su riedlente esu važinėjęs. Abejojau, ar pavyks įvaldyti šią skraidyklę iš karto“, – prisipažino vyras. M.Niparavičius ir M.Gaižauskas savosios eilės lipti į vandenį sulaukė tik gerokai sutemus.

Kaip pasakojo naujo aparato valdymo instruktorius Saulius Jakuntavičius, tokia pramoga pasaulyje atsirado tik nuo šio pavasario. Į Lietuvą pirmoji tokią lentą atsigabeno kompanijos „Gera dovana“ komanda.

Skaitykite daugiau: 15min.lt

 

Lietuviai užsikrėtė pasaulyje garsėjančios vandens skraidyklės virusu

moteris.lt Reaktyvinė vandens skraidyklė „Flyboard“ visame pasaulyje populiarėja žaibišku greičiu. Tik šių metų pavasarį pasirodžiusią pramogą pirmoji Lietuvoje pasiūlė „Gera dovana“ komanda. Pradėjus platinti dovanų čekius su galimybe išbandyti reaktyvinę vandens skraidyklę „Flyboard“, pramoga sulaukė stulbinamo populiarumo. Jau per pirmąsias platinimo savaites buvo padovanota daugiau kaip 200 dovanų čekių „Tapk žmogumi raketa!“.

„Tai tik įrodo, jog naujoms pramogoms ir ekstremaliems iššūkiams lietuviai nėra abejingi. „Flyboard“ reaktyvinė skraidyklė – karšta naujiena visame pasaulyje. Tačiau Lietuvoje mes turime šiai pramogai itin palankią gamtą – gausybę ežerų ir patogius priėjimus prie jų. Todėl didžiausio pramogos populiarumo tikimės kitų metų vasarą. Šiai paslaugai daugiau nieko ir nereikia, tik netradicinių pramogų entuziastų“, – teigė įmonės UAB „Gera dovana“ vadovas Ernestas Kačerauskas.

Skaitykite daugiau: moteris.lt

 

Įžymybės išbandė ekstremalią vandens pramogą

Alfa.lt Lietingą pirmadienio vakarą TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviams buvo pristatyta nauja vandens pramoga - reaktyvinė skraidyklė „Flyboard“. Pristatymas vyko ant Margio ežero kranto, netoli Trakų.

Išbandyti šią skraidyklę galėjo visi susirinkusieji. Pirmieji tai padaryti išdrįso šokių projekto dalyvis Mantas Niparavičius bei Vytautas Kernagis. Po pristatymo ir skraidyklės išbandymo susirinkusieji galėjo vaišintis užkandžiais ir gėrimais.

Skaitykite daugiau: alfa.lt

 

Lietuviai užsikrėtė pasaulyje garsėjančios vandens skraidyklės virusu

eli.lt Reaktyvinė vandens skraidyklė „Flyboard“ visame pasaulyje populiarėja žaibišku greičiu. Tik šių metų pavasarį pasirodžiusią pramogą pirmoji Lietuvoje pasiūlė „Gera dovana“ komanda. Pradėjus platinti dovanų čekius su galimybe išbandyti reaktyvinę vandens skraidyklę „Flyboard“, pramoga sulaukė stulbinamo populiarumo. Jau per pirmąsias platinimo savaites buvo padovanota daugiau kaip 200 dovanų čekių „Tapk žmogumi raketa!“.

„Tai tik įrodo, jog naujoms pramogoms ir ekstremaliems iššūkiams lietuviai nėra abejingi. „Flyboard“ reaktyvinė skraidyklė – karšta naujiena visame pasaulyje. Tačiau Lietuvoje mes turime šiai pramogai itin palankią gamtą – gausybę ežerų ir patogius priėjimus prie jų. Todėl didžiausio pramogos populiarumo tikimės kitų metų vasarą. Šiai paslaugai daugiau nieko ir nereikia, tik netradicinių pramogų entuziastų“, – teigė įmonės UAB „Gera dovana“ vadovas Ernestas Kačerauskas.

Vandens skraidyklę išbandyti galima visiems norintiems, papildomų mokymų ar specialių reikalavimų nėra. Skrieti vandens paviršiumi galima paprasčiausiai įsispyrus į specialią įrenginio avalynę, ant kurios padų pritvirtinti galingi vandens pūstuvai, kuriuos vandeniu maitina vandens motociklo variklis – būtent ši srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia žmogų į orą. Atlikti manevrus ore, ant vandens ir po vandeniu galima balansuojant svoriu, reguliuojant vandens srovės greitį ir vairalazdėmis, iš kurių taip pat švirkščiamos vandens srovės.

Kad tai įmanoma ir visiškai nesunku įrodė ir žinomi Lietuvos žmonės, praėjusią savaitę turėję galimybę išbandyti šią unikalią pramogą. „Įspūdžiai dar neatslūgo, dreba rankos ir kojos, bet iš tikrųjų, žiauriai linksma. Net nesvarbu, kad pradžia buvo sunkoka. Jau daug pramogų esu išbandęs, bet čia kažkas nerealaus – visiškai kitokie pojūčiai, o vėliau ir visiškai nesudėtinga“, – įspūdžiais dalinosi „Šok su manimi“ projekte dalyvaujantis Marius Gaižauskas. Įspūdžių apie naujausią paslaugą neslėpė ir ją išbandęs Vytautas Kernagis jaunesnysis: „Tikrai labai smagu ir kur kas lengviau, nei atrodo. Ypatingai tiems, kurie slidinėja snieglente ar slidėmis – pagrindai panašūs“.

Naujo aparato valdymo instruktorius Saulius Jakutavičius tikisi, kad kitų metų šiltąjį sezoną pradėti bus dar lengviau: „Paslauga lietuviams jau bus pažįstama, tereikės įsispirti į specialią įrenginio avalynę ir po kelių bandymų skrieti vandens paviršiumi“.

Skaitykite daugiau: eli.lt